Kariéra

Kariéra úspešného finančného agenta čaká na každého, kto má chuť neustále sa vzdelávať, pracovať na sebe, dokáže byť empatický, flexibilný a chce svojou prácou v živote získať nie len stabilné finančné zázemie, ale najmä status človeka, ktorý je vo veci poistenia kedykoľvek ochotný poradiť, pomôcť a to tak, ako by službu sprostredkovával sám sebe.

 

Ponúkame pracovné príležitosti pre dva druhy uchádzačov:

1. Ten, ktorý chce spĺňať vyššie uvedené podmienky práce v spoločnosti PROFI POISTENIE, ale doteraz s tým nemal žiadne skúsenosti. V tomto prípade ponúkame kompletné vzdelávacie poisťovacie programy.

2. Ten, ktorý chce spĺňať vyššie uvedené podmienky práce v spoločnosti PROFI POISTENIE, AVŠAK! už pôsobí ako poistný agent u iného makléra a z nejakého dôvodu chce zmenu.

Pokiaľ patríte do jednej zo skupín, vyplnte základné údaje v dotazníku naľavo a do správy napíšte dôvod Vášho záujmu a pracovnú pozíciu “finančného agenta”.

Uchádzač týmto zároveň v zmysle ustanovenia § 11 a nasledujúceho zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, udeľuje Finančnému agentovi súhlas na spracovanie jeho osobných údajov v rozsahu uvedenom v dotazníku.